Android Dinleme Programı

Bir başka WordPress sitesi

Android dinleme programı; Samsung, Huawei, Xiaomi, General Mobile, Honor, Oppo, Realme ve Vestel gibi en popüler android marka cep telefonlarında kullanılan takip programlarıdır. Android işletim sisteminde dosya yükleme işlemleri, iOS işletim sisteminden farklı olup, hedef android cihaz için dış kaynaktan yönlendirilen 3. taraf uygulamasıyla gerçekleşmektedir. Programın arayüzünden, hedef cihazdaki tüm özelliklere anlık erişim ve görüntüleme imkanı sağlanır. Dinleme programı, niteliklerine göre çok daha kısa bir kurulum işlemine sahiptir. Bizimle çalışan yazılım geliştiricilerin hazırladığı programımız, internet kullanımıyla çalışır. Hedef cihazdaki bilgilerin senkronize edilmesi için internet bağlantısı kesinlikle olmalıdır. Ancak yaşanabilecek olası bir internet kesintisi için aldığımız tedbirlerde var. Hedef cihazın olası bir internet kesintisi yaşaması durumunda, kesinti esnasında görüşme ve mesaj kayıtları kaydedilmeye devam eder. Ve cihazda internet bağlantısı tekrar yinelendiğinde, kaydedilen bilgiler de kaldığı yerden panele aktarılmaya devam eder. Veri kesintisi yaşanmasının bu sayede önüne geçilmiştir.

 

Hedef android cihazda uygulanan casus program kurulumundan sonra ulaşılan bilgiler şöyledir;

 • Telefon görüşmeleri
 • SMS
 • Rehber numara ve isimleri
 • Kamera
 • Mikrofon (ortam dinleme)
 • GPS
 • WhatsApp
 • Ortam dosyaları
 • Line
 • Facebook
 • Messenger
 • Viber
 • Skype
 • Mail
 • Web geçmişi

Android dinleme programı nasıl kurulur?

Android dinleme programı kurulumu, yukarıdaki paragrafta da bahsedildiği gibi, hedef cihaza yönlendirilen app (mobil uygulama) dosyasının cihazda açılması ve bir takım ön ayarlar yapılmasıyla uygulanmaktadır. Mobil uygulama kurulum ve ön ayar işlemleri ortalama 10 – 20 dakika içinde tamamlanmakta olup, kurulum esnasında şirketimiz tarafından kullanıcılara teknik destek hizmetimizi sağlanmaktadır. Teknik destek ekibimizin görüşme ve mesaj yoluyla yönlendirdiği talimatlar izlenmelidir. Benimsediğimiz bu yaklaşım sayesinde, teknolojiyle arası iyi olmayan vatandaşlarımız da kısa sürede kurulum işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yapılan yönlendirmeler atlanmadan uygulandığında, programın hedef cihaza kurulumu ve senkronize edilmesi oldukça kolaydır. Bu kurulum işlemlerinden sonra, yine şirketimizin yönlendirdiği mail hesap bilgilerine girilmesiyle program telefonda hazır hale gelmektedir. Mail hesabını kendi oluşturmak isteyen müşterilerimiz, teknik destek ekibimize mail giriş bilgilerini kurulumdan önce iletmelidir.

Android dinleme programları kurulumda hangi izinleri ister?

Dinleme programları, hedef cihazdan panele bilgi senkronize edilmesi için, cihazın mikrofon, kamera, gps, root gibi birtakım özelliklerine erişim izni istemektedir. Kullanıcının hedef cihazda istenen özellik izinlerini onaylaması gerekmektedir. Teknik destek ekibimizin yönlendirmesiyle, izinlere manuel olarak tek tek onay verilmektedir. Bu izinler sayesinde cihazdaki telefon görüşmeleri, gelen giden mesajlar, sosyal medya ve mesajlaşma uygulama hesapları, anlık lokasyon bilgisi, ortam dosyaları (resim,video,pdf vs), telefon rehberi ve numaralar gibi kayıtlara ulaşılmaktadır. Yinelemek gerekirse, saydığımız bu özelliklerin hepsine yapılan ön ayarlarda tek tek izin verilmelidir. Maksimum 10 – 20 dakika arasında program kurulumu tamamen yapılmakta olup, sonrasında herhangi bir ek ayar yapılmasına gerek yoktur. Kurulum esnasında ve kurulumdan aşamasından sonra, teknik destek talebinde bulunan müşterilerimize 7/24 teknik destek imkanı sağlıyoruz.

Dinleme programının paneli nasıldır?

Android dinleme programı, yukarıdaki yapılan tüm bu senkronize işlemlerinden sonra, hedef cihazdaki tüm bilgileri anlık olarak panelle yönlendirilmeye başlar. Kayıtlara ulaşılması için, teknik destek ekibimiz tarafından öncelikle kullanıcı giriş hesabı oluşturulur. Her  bir müşterimiz için özel olarak hazırlanan kullanıcı panelinde çift faktörlü doğrulama sistemi kullanılmaktadır. Panelde hesap giriş bilgileriyle oturum açıldığında, müşterimiz tarafından tanımlanan telefon numarasına giriş izni şifresi gelmektedir. Bu sayede panele kullanıcı dışında 3. kişi tarafından giriş yapılması söz konusu değildir. Ek olarak hedef cihazdan entegre edilen bilgiler, kullanıcı onayı olmadığı süre boyunca lisans süresine göre saklanmaktadır. Lisans süresi sona erdiğinde, kaydedilen bilgilere kullanıcının tekrardan ihtiyacı olabileceği hesaba katılarak, yaklaşık 30 gün daha bilgiler panelde kayıtlı kalmaktadır. Daha sonra kullanıcı onayı olmaksızın bilgiler otomatik olarak sistemimizden silinir. Tüm bunların dışında kullanıcı bilgileri indirebilir ve panelden kendi silebilir.