Arama Kaydı Takip

Bir başka WordPress sitesi

Arama kaydı takibi, hedef cep telefona casus yazılım kurulumu yapılarak gerçekleşmekte olup, yazılım kurulumundan sonra anlık olarak telefondaki arama kayıtları takibi yapılmaktadır. Programı hedef cep telefonuna yükledikten sonra gelen giden aramalar, sosyal medya mesajları, kısa mesajlar, rehberdeki kayıtlı kişiler, kayıtlı fotoğraf ve videolar, geçmiş ve anlık konum bilgileri, web geçmişi ve ortam dinlemesi gibi özellikler aktif hale gelmektedir. Şirketimiz tarafından kullanıcılar için özel olarak hazırlanan panellerde, hedef cep telefonuna daha önceden ve anlık olarak gelen giden arama kayıtları kaydedilmektedir. Casus program özelliği taşıyan takip uygulamaları sayesinde, kullanıcılar günün 24 saati hedef cep telefonundaki verileri takip edebilir ve telefonlara fiziksel temas olmaksızın uzaktan izleyebilirler. Tüm bu özelliklere ulaşım sağlanması için hedef telefona program kurulum işlemleri yapılmalıdır.

CASUS YAZILIM NASIL KURULUR?

Casus yazılım Android cep telefonlarında, telefonlara uzaktan yönlendirilen app dosyasının cihazın içine yüklenmesi ile aktifleşmektedir. iOS işletim sistemli cep telefonlarında, hedef telefonun iCloud mail ve şifresi olması gerekmektedir. iPhone marka cep telefonlarında, iCloud giriş bilgileri olmaksızın yazılım yüklemek kesinlikle mümkün değildir. Kurulum için ihtiyaç duyulan tüm bu gereksinimler karşılandıktan sonra, ortalama 15 ile 20 dakika arasında kurulum işlemi tamamlanır ve kullanıcılar kendilerine verilen panellerden hedef telefonu takip etmeye başlayabilirler.

CASUS YAZILIM NASIL SİLİNİR?

Casus yazılım, hedef cep telefonu fabrika ayarlarına sıfırlanır veya telefon kullanıcı tarafından değiştirildiğinde silinmektedir. Haricen müşterimizin lisans süresi sona erdiğinde, yazılım 12 saat içinde otomatik olarak kendiliğinden silinir. Müşterimiz hedef telefondan yazılımın silinmesini istediğinde, paneldeki “uygulamayı kaldır” butonundan istediği zaman bu işlemi gerçekleştirebilir. Yerli yazılım geliştiricilerinin hazırladığı takip programlarının kullanımı tüm yaştan vatandaşlarımız için uygundur.

CASUS YAZILIM TELEFONDA ANLAŞILIR MI?

Casus yazılımı hedef telefona yükledikten sonra, yazılım kendini gizleyecek ve telefon sahibinin yazılımı fark etmesi hiçbir şekilde mümkün olmayacaktır. Bu program, telefonun uygulamalarında gözükmez ve telefona hiçbir şekilde bildirim göndermez. Programın gizlilik ayarlarının yapılması için kurulum esnasında aktif hale getirilmesi gereken özellikler bulunmaktadır. Hedef telefonda kullanılan casus program son teknoloji altyapısında olduğundan dolayı aşırı internet kullanımı, ısınma, donma, şarj tüketimi gibi eski tip sorunlar meydana gelmemektedir. Yerli yazılım geliştiricilerinin hazırladığı bu programlar, hedef telefonda hiçbir şekilde anlaşılmayacak ve müşterimizin kimliği her zaman gizli kalacaktır. Şirketimiz, müşterilerimiz ile yapılan anlaşmalara başlamadan önce, hem müşteri hem firma kimlik bilgilerinin korunması için gizlilik sözleşmesi hazırlamaktadır. Ve tüm gizliliğimizi güvenle korumaktadır.