iPhone Dinleme Programı

Bir başka WordPress sitesi

İphone dinleme programı, icloud mail adresi ve şifresi bilinen iphone marka cep telefonlarında görüşme kaydı, sosyal medya mesajları, kısa mesajlar ve ortam dosyalarına uzaktan ulaşmak için kullanılmaktadır. İphone telefonlarda takip için cihazda iCloud çift faktörlü doğrulamanın kapalı olması ve iCloud giriş bilgilerinin bilinmesi gerekmektedir. Tüm bu ihtiyaçlar tamamlandıktan sonra, hedef iphone telefona uzaktan takip yazılımı senkronize edilerek, dinleme ve takip işlemlerine başlanmaktadır. Hedef telefondaki kayıtların panele aktarılması için, telefonda aktif internet bağlantısı olması gereklidir. İnternet bağlantısı bulunmadığı zaman yapılan telefon görüşmeleri, ziyaret edilen mekanlar ve atılan kısa mesajlar, telefona tekrar internet bağlantısı gelene kadar bellekte bekletilmektedir ve internet bağlantısı yeniden aktif olduğunda panele aktarma işlemleri başlamaktadır. Dinleme programı kurulum aşamaları tamamlandıktan sonra telefon dinleme, mesaj okuma, gps takibi, ortam dinleme, kamera izleme, ortam dosyası gibi merak edilen bilgilere uzaktan erişim sağlanabilir. Hedef kullanıcı tarafından yapılan tüm işlemler panele anlık olarak kaydedilir ve müşterilere özel hazırlanan panelden giriş bilgileri ile görüntülenebilir.

İPHONE DİNLEME PROGRAMI NEDİR?

İphone dinleme programı, ios altyapısı kullanan cihazlar için özel kod yapısıyla hazırlanmış mobil takip programlarıdır. İphone programları android telefonlarda çalışmamakta olup, android telefonlar için hazırlanmış programlarda da aynı durum söz konusudur. ABD menşeli Apple şirketi, kullanıcı güvenliğine aşırı önem veren bir şirket olduğu için, ürettiği cihazların hepsinde yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Ancak şirket tarafından alınan bu güvenlik önlemleri icloud yedekleme sistemi ile aşılabiliyor. Apple’ın ürettiği cihazlara harici bir uygulama yüklemek mümkün olmadığından, iphone’da kullanılan takip programları yedekleme bulut ağı gibi çalışmaktadır.

İPHONE DİNLEME PROGRAMI NASIL ÇALIŞIR?

İphone dinleme programı yukarıdaki paragrafta da bahsedildiği gibi yedekleme mantığı ile çalışmaktadır. Takip programının çalışması için cihazın ayarlar kısmından icloud yedeklemenin aktif hale getirilmesi gereklidir. Yedekleme aktif edilip uzaktan kurulum işlemleri yapıldığında, hedef telefonun içindeki tüm bilgiler anlık olarak panele entegre edilmeye başlar. Müşterilerimiz kayıtların tutulduğu panele istedikleri zaman girip bilgileri kontrol edebilirler.

Ayrıca hedef İphone’larda iCloud çift faktörlü doğrulama kapalı olması gereklidir. Çift faktörlü doğrulama, hedef cihazın üçüncü taraf uygulamalarına bilgi aktarmasını engellemektedir. Bunun için hedef telefonda çift faktörlü kapalı olması gerektiği unutulmamalıdır.

İPHONE DİNLEME PROGRAM PANELİ

Dinleme programı kurulum işlemleri hedef telefonda gerçekleştirildikten sonra, panellerin içindeki kayıtlar sürekli olarak güncellenmektedir. Kayıtlarda hedef telefonun gün içinde bulunduğu konumlar, telefondan yapılan sesli ve görüntülü görüşmeler, sosyal medya üzerinden yapılan konuşmalar, gelen giden kısa mesajlar, sosyal medya hesaplarının paylaşımları, rehberdeki kayıtlı numaralar ve telefonun içindeki ortam dosyaları gibi birçok bilgiye anlık olarak ulaşım sağlanır. Takip programı tarafından panele entegre edilen bilgiler ortalama 30 gün kayıtlı kalır ve kullanıcı izni olmadan silinmezler. İphone dinleme programı kullanılarak panellere kaydedilen bilgiler yüksek güvenlik önlemlerine sahip olup, şirketimizin müşterilerimize özel hazırlamış olduğu kullanıcı giriş bilgileri ile ulaşılmaktadır. Panele giriş yapılması için kullanıcı giriş bilgileri ve çift faktörlü doğrulama onayı gerekmektedir. Giriş bilgileriyle hesaba girildiğinde, hesap sahibinin tanımlı cep telefonuna güvenli giriş yapılması için istenilen kısa mesaj gitmektedir. Çift faktörlü doğrulama için telefonlara ulaşım olmayan durumlarda müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçilmesi gerekir. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedirler.