Sıkça Sorulan Sorular

Bir başka WordPress sitesi

Elif Hanım telefon dinleme yazılımı iOS ve Android işletim sistemi kullanan cep telefonlarında çalışmakta olup, bilinen bütün cep telefonlarına kurulum yapılabilir. Yani cep telefonu marka modeline göre yazılımlar seçiliyor ve istediğiniz bütün telefonlara yükleme yapılıyor. Bunun için teknik destek departmanımız ile 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Emre Bey ETS Yazılım tamamen Türk yazılımı olup, Ebeveyn Takip Sistemleri Mühendislik tarafından hizmetimiz garanti altına alınmaktadır. Satın alma işlemi güvenilir müesseseler aracılığıyla yapılır ve satın alma işlemi yapıldıktan hemen sonra faturanız teslim edilmektedir.

Burak Bey Telefon dinleme programı telefona fiziksel temas olmaksızın uzaktan yüklenemez. Programın yüklenmesi için hedef telefonu elinize almanız ve teknik destek departmanının yönlendirmelerine uymanız gerekmektedir. Yazılımı kurmak için bizden 24 saat teknik destek talep edebilirsiniz.

Zeliha Hanım telefon dinleme programı ile ilgili sorunlar için teknik destek ekibimiz 7/24 hizmet vermekte olup, yaşanan sorunlara anında anlık çözümler üretilmektedir. Bunun için iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. İster mesaj atabilir, isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Ömer Bey telefon dinleme programı sms ile yüklenemeyeceği gibi, numara ile de yüklenemez. Programın kurulumu için telefonun kesinlikle elinizde olması gerekmektedir. Telefona erişiminiz yoksa, ne yazık ki yazılımı kullanamassınız.

Fatma Hanım telefon dinleme programı 1, 3, 6  ve 12 aylık lisanslarla satılmakta olup, belirlediğiniz süre kadar kullanabilirsiniz. Hedef telefon sahibi telefonu değiştirdiğinde, diğer telefona da aynen kurulum işlemi yapılmaktadır. Ve bunun için ekstra bir ücret talebimiz olmuyor.

Halil Bey telefon dinleme lisanslı ile 20 adet telefona kadar takip yapılabilir. Verdiğimiz panele telefonun entegre edilmesi gerekiyor. Bunun için teknik destek ekiplerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Kurulum için teknik destek ekiplerimize ulaşabilir ve yazılımı 20 adet telefona kadar yükleyebilirsiniz.

Şahin Bey telefon dinleme programı satış işlemleri için müşteri desteğimiz ile iletişime geçilmekte olup 7/24 sunmuş olduğumuz yazılımı satın alabilirsiniz. Yaşayacağınız sorunlar ile ilgili olarak aynı şekilde 7/24 destek hizmeti verilmektedir.

Aleyna Hanım telefon dinleme yazılımı için kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Anlaşmalı olduğumuz banka kurumlarına ödeme yapabilir ve yazılımı güvenle satın alabilirsiniz. Yazılım için ödenen ücretler, ilgili ekiplerimiz tarafından yazılım kurulumu yapıldıktan sonra alınmaktadır.

Hatice Hanım telefon dinleme programı satın alındığında iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Program kurulumu için müşterilerimize WhatsApp ve sesli görüşme yoluyla kurulum desteği verilmektedir. Günün 24 saati iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon dinleme programı kurulduktan sonra tamamiyle uzaktan kontrol edilmektedir. Yazılım istenildiği zaman yine uzaktan kaldırılabilir. Ayrıca telefona uzaktan müdahale edebilir ve telefonda istediğiniz her şeyi yine uzaktan yapabilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemleri için kullanılan programlarda hiçbir farklılık bulunmamaktadır. Sadece işletim sistemleri farklı kod yapısı taşıdığı için, telefonlarda farklı programlar kullanılmaktadır. Fakat bu durum özelliklerde değişilik oluşturmamaktadır.

Telefon dinleme programı internet ile çalışmaktadır. Telefonda internet varken panele aktarma yapar ve siz buradan kontrol edebilirsiniz. Fakat yeni geliştirilen yazılım sayesinde, telefonda internet olmasa bile kayıt işlemleri devam etmektedir. Telefonda kaydedilen bilgiler, internet yeniden açıldığında panele aktarılmaktadır.

Telefon dinleme programı tamamen gizlilik esaslı çalışmakta olup, telefonun sahibinin bu yazılımı anlayabilmesi imkansızdır. Güncel geliştirilen yazılımımız sayesinde, telefon ısınma, kasma, donma, aşırı şarj tüketimi gibi olaylar yaşanmamaktadır. Geliştirdiğimiz yazılım tamamen yeni nesil ve güvenilirdir.

WhatsApp ve diğer uygulamalarda silinen mesajlar panelde kayıtlı kalmaktadır. Bu durum sadece telefonda değişiklik yapar. Mesaj panele kaydedildikten sonra kesinlikle silinmemektedir. Mesajlar panelde de kullanıcı onayı olmadan silinmez. Yani bir kez kaydedilen içerik, ömür boyu saklanabilir.

Telefon dinleme programı kullanılan telefon değişirse, aynı şekilde diğer telefona yükleme yapılır. Ve bunun için hiçbir ekstra ücret ödenmesine gerek yoktur. Aynı şekilde müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve yazılımları günün 24 saati cep telefonlarına yükleyebilirsiniz.

Şirketimizin anlaşmalı olduğu kredi kartlarıyla alışveriş yapıldığında 3 ila 6 ay arasında taksit yapabilirsiniz. Haricen yine anlaşmalı olduğumuz banka hesaplarına ödemeyi göndererek yazılımı satın alabilirsiniz.

Faturanız da telefon dinleme ibaresi ile ilgili hiçbir beyan geçmemekte olup, isterseniz bilişim, isterseniz de bir ürün faturası olarak oluşturulmaktadır. Faturanızda sizi sıkıntıya sokabilecek hiçbir ibare kullanılmamaktadır.