Telefon Dinleme

Bir başka WordPress sitesi

Telefon dinleme, hedef cihaza yüklenen takip programı ile gelen giden telefon görüşmeleri, kısa mesajlar, sosyal medya mesajları, anlık konum bilgileri, ortam dosyaları ve web geçmişi gibi bilgilere ulaşan bir programdır. Mobil cihazlar için kullanılan takip programları, genellikle şirket hatlarında, çapkın eşlerin takip edilmesinde ve çocuklarının takip edilmesini isteyen anne ve babalar tarafından tercih edilmektedir. Takip programının hedef cihazlara kurulumu kısa sürede gerçekleşmekte olup, her yaştan vatandaşımızın arayüzünü kolaylıkla öğrendiği bir sistemdir. Şirketimizin kullandığı program yerli yazılım geliştiricileri tarafından hazırlanmakta olup, ETS Yazılım sayesinde toplumumuzda herkesimden vatandaşımız telefon dinleme işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Teknik destek ekibimiz müşteri sorunlarının tespit edilme ve sorunların giderilmesine yönelik günün 24 saatinde hizmet vermekte olup, programı yeni kullanan kişiler için de yönlendirmeler yapılmaktadır. Kurulum desteği için iletişim adreslerimizden randevu alınması yeterlidir.

TELEFON DİNLEME PROGRAMI NASIL YÜKLENİR?

Telefon dinleme programı Android ve iOS işletim sistemi kullanılan cep telefonlarında, telefonun kod yapısına yönelik özel olarak tasarlanan yazılımlar ile çalışmaktadır. Android ve iOS işletim sistemleri birbirlerinden farklı kod yapılarına sahip olduğundan, birbirlerinden farklı ve kendi sistemlerine özgün tasarlanmış programlar kullanılmaktadır. Android işletim sistemli cep telefonlarında, hedef cihaza harici bir mobil uygulama yüklenip program kurulumu yapılır. iOS işletim sistemli telefonlar da ise, iCloud giriş bilgileri bulunması şartıyla program yüklemesi yapılır.

TELEFON DİNLEME PROGRAMI NASIL ÇALIŞIR?

Telefon dinleme programı, hedef cep telefonundaki verileri anlık olarak tanımı panellere aktarır ve bu panelde bilgiler güvenle saklanmaktadır. Müşterilerimiz günün her saatinde kendilerine özel olarak tasarlanmış panellere giriş yaparak, programın hedef cihazdan entegre ettiği kayıtlı verilere ulaşabilirler. Veriler internet aracılığıyla aktarılmaktadır ve internet kesintisi durumunda panele herhangi bir bilgi giriş-çıkışı sağlanamaz. Bu süreçte hedef telefonda gerçekleştirilen işlemler, hedef telefon tekrar internete bağlandığında panellere entegre edilmeye başlar.

TELEFON DİNLEME PROGRAMI NASIL SİLİNİR?

Telefon dinleme programı, hedef telefon fabrika ayarlarına sıfırlanıp veya cep telefonunu değiştiğinde silinmektedir. Lisanslı yazılımın isteyerek veya istemeyerek telefondan silinmesi durumunda, müşterilerimizden ekstra bir ücret talebimiz olmaksızın yeniden kurulum yapılmaktadır. Yeniden kurulum için müşterilerimizin teknik destek departmanlarımıza ulaşması ve iletişim adreslerinden bizden randevu alması gerekmektedir. Hedef telefon müşterilerimizin yanındaysa anında kurulum yapılmaktadır. Yeniden yapılan yükleme işlemlerinden sonra telefon dinleme aktif hale gelecek ve müşterilerimiz eskisi gibi anlık veya geçmişe yönelik olarak sanal takip işlemlerini yapmaya devam etmektedirler. Ayrıca teknik destek departmanlarımız günün 24 saatinde danışmanlık ve destek hizmeti vermektedirler. Müşterilerimizin yaşadığı teknik aksaklıkların giderilmesi ve cihazlarda oluşan sorunların tespit edilmesi için müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat sürekli aktiftir. Toplumumuzdaki her vatandaşımız tarafından uygulamanın kullanılması için gerekli tüm tedbirler düşünülerek yerine getirilmiştir.

TELEFON DİNLEME PROGRAMLARI

Dinleme programı, cep telefonlarının konuşma, kısa mesaj, sosyal medya mesajları, lokasyon bilgileri, rehber numaraları ve dosya kayıtlarına ulaşılan sanal takip programlarıdır. Programın kullanılması için hedef cihazda kısa bir kurulum işlemi yapılması gerekir. Kurulum işleminden sonra, hedef cihazda internet bağlantısı olduğu her dakika bilgiler analiz edilip, elde edilen veriler kayıt altında tutulmaktadır.

Telefon dinleme programı ile cep telefonlarının geçmişte ve anlık haliyle nerede bulunduğu veya nereleri ziyaret ettiği tespit edilmektedir. Haricen telefonun mikrofonuna uzaktan erişim sağlayarak, cep telefonu sayesinde ortam dinleme yapılmaktadır. Sadece mikrofona değil, cep telefonlarının ön ve arka kamerasına da aynı anda erişim sağlanabilir. Ayrıca bu sayede telefonunun bulunduğu ortam görüntülenebilir.

Şirketimizin müşterilerimiz için özel olarak tasarladığı bu program, sosyal medya hesaplarına gelen giden mesajların kontrol edilmesini ve sosyal medya hesaplarının şifrelerinin öğrenilmesini sağlamaktadır. Telefon dinleme programı ile WhatsApp, İnstagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Tumblr, Hangout, Skype, Line, Viber, Messenger gibi mesajlaşma ve konuşma uygulamalarının hesap giriş bilgileri elde edilmektedir. Bu sayede çocuklar artık çok daha güvenli korunmakta ve çapkın eşlerin işi de bir hayli zorlaşmaktadır.