Telefon Takip

Bir başka WordPress sitesi

Telefon takip cep telefonlarına yüklenen yazılımlar ile görüşme kaydı dinleme, arama kaydı takip, sms takip, konum tespiti, sinyal takip, ortam dinleme ve gps takip yapılan programlardır. Bu özelliklerin yanı sıra şifre kırma, yasak site engelleme, sim kartı takip, telefon kontrol, kamera izleme ve rehber takibi de yapılmaktadır. Bu programlarla ayrıca whatsapp takip, facebook takip, skype takip, line takip, viber takip, hangout takip ve instagram takip gibi sosyal medya profilleri de takibe alınmaktadır.

Telefon takip için hedef telefona program kurulumu ve ayarlamaları yapılması gerekmektedir. Android işletim sistemli telefonlarda manuel yükleme, ios işletim sistemli telefonlarda ise uzaktan yükleme yapılmaktadır. İos telefonları takip edebilmek için telefonunun iCloud giriş bilgilerinin bilinmesi gerekir. Yani uzaktan link yollayarak veya cep telefonuna uzaktan bağlanarak program kurulumu yapılamaz.

İOS TELEFON TAKİP

İos marka cep telefonları iphone’larda, yazılım yüklemesi için icloud mail adresi ve şifresi gerekmektedir. Telefon takip için ayrıca icloud’un çift faktörlü doğrulama kısmı kapalı olmalıdır. Apple şirketinin ürettiği cihazlar üst düzey güvenlik önlemlerine sahiptir ve üçüncü taraf mobil takip uygulamalarına karşı çok sayıda tedbir almışlardır. Özellikle son sürüm güncellemeleri ile üçüncü taraf uygulamalarına karşı bir dizi önlemler geliştirmiştir.

ANDROİD TELEFON TAKİP

Android marka telefonlarda, ios gibi kurulum süreçleri olmaksızın, yazılım telefonlara manuel yüklenmektedir. Samsung gibi işletim sistemi kullanan telefonlarda, telefona uzaktan app dosyası gönderilerek telefon takip yapılabilir. Özelliğin aktif edilmesi için kısa bir kurulum işlemi vardır ve ortalama 15-20 dakika arasında bir zamanda kurulum yapılmaktadır. Bu süre zarfında müşterilerimize canlı destek ile kurulum hizmeti verilmektedir. Günün her saatinde destek talebinde bulunabilirsiniz.

TELEFON DİNLEME PANELİ

Telefon takip kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra, telefonda bulunan içerikler 3. taraf panellerine aktarılır. Takip panelleri ultra yazılımlarla güçlendirilmiş olup, içeriği kullanıcıdan başkasının görmesi mümkün değildir. Kullanıcılar bu içerikleri ister panelde yedekleyebilir, isterse silebilirler. Bunun için herhangi bir kısıtlama yoktur ve üyeliğin sonlanmasından 30 gün sonra içerik kendini otomatik olarak silmektedir. Tamamen kullanıcı odaklı yapısıyla, her zaman müşterilerimizin yüzünü güldüren bir uygulamadır.